Detail události

Brody v Brodě - fotosoutěž

Začátek: 15. březen 2018 , konec: 30. září 2018

Fotostředisko Havlíčkův Brod ve spolupráci s městy Český Brod, Havlíčkův Brod, Uherský Brod, Vyšší Brod a Železný Brod vyhlašuje další ročník fotosoutěže.


Soutěžní kategorie: "A" Krásy města: Fotografická dokumentace se zaměřením na zajímavé detaily města, ať se již jedná o zajímavou architekturu, jak současnou tak i minulou, technické stavby, zařízení, zajímavá zákoutí měst, ale i třeba jenom fragmenty z budov. Fotografie by měla přinést nejen dokumentovat tato místa, ale měla by hlavně přinést nový pohled svojí kreativitou a zpracováním. "B" Život ve městě: Fotografická výpověď o současném životě z města. Fotografie z městských slavností, kulturních akcí, návštěv význačných osobností, ale i spolkového a občanského života vůbec. Fotografie by měla být hodnotná nejen po umělecké stránce, ale i po stránce dokumentární a obsahové. "C" potůčky potoky,řeka,mosty a lávky : Letos v této kategorii bychom rádi viděli vše co se týká vody Fotografie z měst: Český Brod, Havlíčkův Brod, Uherský Brod, Vyšší Brod, Železný Brod. UZÁVĚRKA SOUTĚŽE: 30.9.2018 24:00 hod.


Kde

nám. 3. května 1
Železný Brod
mapa

O projektu Liberec24

Liberec24 je kalendář kulturních akcí v Libereckém kraji. Máte-li dotaz nebo užitečnou informaci, obraťte se na nás.

 Jsme na Facebooku

Přidat akci

Dozvěděli jste se o nějaké zajímavé akci v Libereckém kraji, nebo ji dokonce pořádáte? Přidejte ji na náš portál a získejte tak víc návštěvníků.

Zasílání akcí na email

Váš e-mail nebude předán třetím stranám a nebude využíván k zasílaní nevyžádanych reklamních zpráv.

Zpracovávám...