Detail události

Brody v Brodě a Pavel Stejskal - fotografie - výstava

Začátek: 11. leden 2019 17:00

Putovní fotografická výstava vítězných fotografií ze soutěže měst, v jejichž názvu je slovo Brod a výstava fotografií Pavla Stejskala. Vernisáž 6. ročníku výstavy proběhne v pátek 11. ledna od 17 hodin.


Putovní fotografická výstava vítězných fotografií z 6. ročníku fotosoutěže měst, v jejichž názvu je slovo Brod. K vidění budou fotografie na téma: Krásy města, Život ve městě a Potoky a řeky. Více na www.fotobrody.cz. Výstavu doplní fotografie Pavla Stejskala (* 1942, Ústí nad Orlicí), který v roce 1979 vstoupil do tehdejšího fotokroužku Dopravního podniku města Liberce. V 90. letech se fotokroužek přejmenoval na Fotoklub Obskura. V letech 1986–1989 absolvoval Institut výtvarné fotografie SČF v Horní Bečvě. V roce 1992 autora postihla mozková mrtvice a svoji kinofilmovou Minoltu se naučil ovládat levou rukou. Fotoklub opustil, ale fotografii se stále věnuje na svých poznávacích cestách. Snímkům se pokouší dodávat výtvarnou kvalitu. Fotografuje zátiší, reportážní snímky a portréty.


Kde

Městská galerie Vlastimila Rady
náměstí 3. května 1
Železný Brod
mapa

O projektu Liberec24

Liberec24 je kalendář kulturních akcí v Libereckém kraji. Máte-li dotaz nebo užitečnou informaci, obraťte se na nás.

 Jsme na Facebooku

Přidat akci

Dozvěděli jste se o nějaké zajímavé akci v Libereckém kraji, nebo ji dokonce pořádáte? Přidejte ji na náš portál a získejte tak víc návštěvníků.

Zasílání akcí na email

Váš e-mail nebude předán třetím stranám a nebude využíván k zasílaní nevyžádanych reklamních zpráv.

Zpracovávám...