Detail události

DETAILY PŘÍRODY

Začátek: 12. září 2018 , konec: 31. říjen 2018

Výstavu tvoří série fotografií, které mají jednoho společného jmenovatele. Je jím detail nebo alespoň snaha o detail. Technická dokonalost a konvence jsou u prezentovaných fotografií podružné. Autorem fotografií je ekolog, zoolog, fotograf a člen České herpetologické společnosti Karel Kerouš.


Výstavu můžete zhlédnout od 12. září do 31. října 2018 v Galerii U Zlatého beránka (v 1. patře infocentra). Vernisáž výstavy se bude konat 12. září od 16:30 hodin. Vstup na výstavu je zdarma. Příroda, to nejsou vzácné druhy rostlin a živočichů. Ty jsou jen známou třešničkou na dortu. Přírodu tvoří především ti nejskromnější, o kterých se často bavíme s despektem, jako o běžných, hojných a nezajímavých. Příroda, to je klid, cit, vyrovnanost a čas. Je nejsložitějším strojem světa a médiem naší existence na planetě. Příroda nezná hranice států, kantonů, katastrů. Ty si vytvořil člověk sám. Vstupte tedy do světa exotiky a jen v nepatrných zlomcích se podívejte do tváře těch tajemných a krásných pozoruhodností.


Kde

Galerie U Zlatého beránka
náměstí Českého ráje 26
Turnov
mapa

O projektu Liberec24

Liberec24 je kalendář kulturních akcí v Libereckém kraji. Máte-li dotaz nebo užitečnou informaci, obraťte se na nás.

 Jsme na Facebooku

Přidat akci

Dozvěděli jste se o nějaké zajímavé akci v Libereckém kraji, nebo ji dokonce pořádáte? Přidejte ji na náš portál a získejte tak víc návštěvníků.

Zasílání akcí na email

Váš e-mail nebude předán třetím stranám a nebude využíván k zasílaní nevyžádanych reklamních zpráv.

Zpracovávám...