Detail události

Exkurze na telemetrickou stanici Panská Ves

Začátek: 10. listopad 2018 09:00

Akademie věd České republiky zve na exkurzi na telemetrickou stanici Panská Ves, která se uskuteční v rámci Týdne vědy a techniky AV ČR v sobotu 10. listopadu od 9:00 do 16:00 hod. Exkurze budou probíhat každou celou hodinu. Rezervace je nutná pouze u větších skupin.


Festival Týden vědy a techniky AV ČR (www.tydenvedy.cz) je největší vědecký festival, který na území České republiky probíhá, přičemž letos se koná od 5. do 11. listopadu. V jeho rámci si mohou návštěvníci poslechnout celou řadu přednášek, navštívit různé výstavy, zúčastnit se rozmanitých workshopů nebo nahlédnout ,,pod pokličku" různých institucí díky dnům otevřených dveří a mnoho dalšího. A co se dozvíte na observatoři v Panské Vsi? Informace o historii příjmu vědeckých družic v ÚFA a programu družic MAGION, čeká vás prohlídka parabolických antén a přijímací místnosti, ukázky ionosférických měření a příjmu magnetosférických hvizdů.


Kde

Ionosférická observatoř Panská Ves
Panská Ves
Dubá
mapa

O projektu Liberec24

Liberec24 je kalendář kulturních akcí v Libereckém kraji. Máte-li dotaz nebo užitečnou informaci, obraťte se na nás.

 Jsme na Facebooku

Přidat akci

Dozvěděli jste se o nějaké zajímavé akci v Libereckém kraji, nebo ji dokonce pořádáte? Přidejte ji na náš portál a získejte tak víc návštěvníků.

Zasílání akcí na email

Váš e-mail nebude předán třetím stranám a nebude využíván k zasílaní nevyžádanych reklamních zpráv.

Zpracovávám...