Detail události

Kabelkový bazar

Začátek: 10. listopad 2018 09:00

Přijďte si vybrat nové kousky nebo poslat dál ty staré a ještě tím podpořit dobrou věc. A o čem se bavíme? O nejdůležitější části dámského (ale i pánského, proč ne) šatníku. Přece o kabelkách!


Společně s Deníkem Liberecka organizujeme již 5. ročník Kabelkového bazaru a vy můžete pomoci společně s námi! Ptáte se jak? Můžete přinést kabelky, které se vám již okoukaly anebo si vybrat kousky nové. Nosit kabelky, které chcete darovat můžete už nyní! A to do šatny v přízemí OC Forum nebo do informačního centra OC Forum Liberec, které najdete z boku budovy vedle terminálu Fügnerova. Darovat kabelky můžete také v Libereckém, Jabloneckém a Českolipském deníku nebo v Knihovně ve Vratislavicích nad Nisou. Samotný kabelkový bazar proběhne 10. 11. 2018 v 1. patře OC Forum Liberec. Výtěžek z bazaru půjde na projekt Obědy pro děti. Peníze tedy poputují znevýhodněným dětem v regionu a to má podle nás smysl! Více informací naleznete na https://www.facebook.com/forumliberec nebo www.forumliberec.cz


Kde

Obchodní centrum Forum
Soukenné nám. 669
Liberec
mapa

O projektu Liberec24

Liberec24 je kalendář kulturních akcí v Libereckém kraji. Máte-li dotaz nebo užitečnou informaci, obraťte se na nás.

 Jsme na Facebooku

Přidat akci

Dozvěděli jste se o nějaké zajímavé akci v Libereckém kraji, nebo ji dokonce pořádáte? Přidejte ji na náš portál a získejte tak víc návštěvníků.

Zasílání akcí na email

Váš e-mail nebude předán třetím stranám a nebude využíván k zasílaní nevyžádanych reklamních zpráv.

Zpracovávám...