Detail události

Když se zhasne

Začátek: 13. únor 2019 19:00

Autoři: Roman Vencl & Michaela Doleželová. Mrazivá komedie, která knockoutuje vaše bránice… Hrají: Ivo Šmoldas, Michaela Kuklová, Lukáš Langmajer, Miluše Bittnerová. Režie: Roman Meluzín. Producent: Petr Mácha.


Trevor a Nina jsou manželský pár z vyšší newyorské společnosti. On je prominentní gynekolog, ona majitelka a šéfkuchařka vyhlášené italské restaurace. Jejich manželství však nelze pokládat za ideální. Může za to předmanželská smlouva, drsnější než pravidla amerického fotbalu: ten z manželů, který podá návrh na rozvod, přijde o veškerý majetek, který tak automaticky připadne tomu druhému. Jsou Vánoce a Trevor s Ninou pořádají svůj tradiční večírek. Jedinými pozvanými hosty jsou poněkud výstřední manželé Imelda a Artur. Na první pohled by se mohlo zdát, že půjde o dost nudnou párty, jenže to by ona předmanželská smlouva nesměla obsahovat maličký dodatek: ten z manželů, který prokáže tomu druhému nevěru, může požádat o rozvod a získá všechen majetek. Vánoční večírek se tak promění v rozvodové bitevní pole. Prodej vstupenek v ceně 350 a 330 Kč mimořádně až od 3.1.2019 na www.kislomnice.cz/rezervace (od 7 hodin) a v Turistickém informačním centru (od 9 hodin). Na představení platí výhody Místenky 2019.


Kde

Tylovo divadlo
plk. Truhláře 2
Lomnice nad Popelkou
mapa

O projektu Liberec24

Liberec24 je kalendář kulturních akcí v Libereckém kraji. Máte-li dotaz nebo užitečnou informaci, obraťte se na nás.

 Jsme na Facebooku

Přidat akci

Dozvěděli jste se o nějaké zajímavé akci v Libereckém kraji, nebo ji dokonce pořádáte? Přidejte ji na náš portál a získejte tak víc návštěvníků.

Zasílání akcí na email

Váš e-mail nebude předán třetím stranám a nebude využíván k zasílaní nevyžádanych reklamních zpráv.

Zpracovávám...