Detail události

Milujeme mapy

Začátek: 20. listopad 2018 , konec: 15. únor 2019

Česká kartografická společnost ve spolupráci s Katedrou geografie Technické univerzity v Liberci pořádá národní kolo umělecko-kartografické soutěže na téma We love maps - milujeme mapy.


Minulého ročníku se zúčastnilo více než sedmdesát škol z celé České republiky. Soutěžní dílo může být vytvořeno jedním až třemi autory, v případě dvou nebo tří autorů musejí všichni spadat do stejné věkové kategorie: do 6 let 6–8 let 9–12 let nad 12 let Hodnocená kritéria: - srozumitelnost tématiky – hlavní poselství obrázku - kartografický obsah – propojení prvků mapy s tématem soutěže (kontinenty, oceány, mapy, apod. – přiměřeně věku) – každý obrázek MUSÍ OBSAHOVAT MAPOVOU TEMATIKU - kvalita provedení a celková estetická hodnota Vybraná díla budou odeslána do mezinárodního kola soutěže a budou vystavena v rámci Mezinárodní kartografické konferenci v Tokiu v Japonsku (červenec 2019) ! Obrázky budou vystavovány také v průběhu 23. kartografické konference v Praze (podzim 2019) a při dalších příležitostech u akcí pořádaných Českou kartografickou společností. V případě jakýchkoliv dotazů se, prosím, obraťte na klara.severynova.popkova@tul.cz


Kde

ký kraj
Liberec

O projektu Liberec24

Liberec24 je kalendář kulturních akcí v Libereckém kraji. Máte-li dotaz nebo užitečnou informaci, obraťte se na nás.

 Jsme na Facebooku

Přidat akci

Dozvěděli jste se o nějaké zajímavé akci v Libereckém kraji, nebo ji dokonce pořádáte? Přidejte ji na náš portál a získejte tak víc návštěvníků.

Zasílání akcí na email

Váš e-mail nebude předán třetím stranám a nebude využíván k zasílaní nevyžádanych reklamních zpráv.

Zpracovávám...