Detail události

Moje hra (náhradní termín za odložené představení)

Začátek: 08. prosinec 2017 19:00

NÁHRADNÍ TERMÍN ZA ODLOŽENÝ Z 14.10.2017, zrušeného z důvodu nemoci. ZAKOUPENÉ VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI. Andělská komedie Divadla Kalich Praha s Jiřím Bartoškou v hlavní roli. Autor: Petr Abraham. Režie: Jan Kačer.


NÁHRADNÍ TERMÍN ZA ODLOŽENÝ Z 14.10.2017, zrušeného z důvodu nemoci. ZAKOUPENÉ VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI. Andělská komedie Divadla Kalich Praha s Jiřím Bartoškou v hlavní roli. Autor: Petr Abraham. Režie: Jan Kačer. Moje hra je komedií o životě, jakkoli hlavnímu hrdinovi jeho život právě protekl mezi prsty. Slavný spisovatel Josef Jankulovski opustil tento svět nečekaně a s poměrně starosvětským přáním: chtěl po své partnerce, aby uspořádala soukromou smuteční slavnost na jeho počest. V obývacím pokoji se proto u vystaveného Mistra schází šest žen různého věku, postavení i světonázoru, z nichž každá sehrála v životě vyhlášeného bonvivána osudovou roli… Magie divadla umožní Jankulovskému už z „druhého břehu“ mluvit s jeho poslední ženou. Na rozdíl od nás obyčejných smrtelníků tedy oba mají vzácnou možnost říci si spoustu věcí, na které v každodenním shonu nemáme (nebo kolikrát možná nechceme mít) čas a u kterých zpětně litujeme, že jsme je nestihli vyslovit. Komedie Moje hra odkrývá s nadhledem, odzbrojující upřímností a především humorem zákoutí vztahu muže a ženy a otevírá řadu třináctých komnat. Současně fandí životu: za jeden vyhaslý nabídne hned dva nové! V hlavní roli charismatického Mistra Jankulovského zazáří jedna z největších hvězd českého herectví Jiří Bartoška, který přijal divadelní roli po dlouhých letech. Pod pseudonymem autora Mojí hry Petra Abrahama se skrývá divadelní režisér Petr Novotný. Režie se ujal Jan Kačer. Osoby a obsazení: Mistr Jankulovski – Jiří Bartoška, Mladá paní – Jana Janěková ml., Paní Matka – Radana Hermanová, Ordinérní blondýna – Zuzana Bydžovská, Bejvalka – Adéla Kačerová, První láska – Vlasta Peterková, Poslední omyl – Adéla Koutná, Funebrák – Martin Kubačák. Délka představení: 120 minut (přestávka). Prodej vstupenek v ceně 380 a 360 Kč na www.kislomnice.cz/rezervace a v Informačním středisku. Zakoupené vstupenky na původní termín představení 14.10. zůstávají v platnosti, vstupné se nevrací. Na představení platí výhody Místenky 2017.


Kde

Tylovo divadlo
plk. Truhláře 2
Lomnice nad Popelkou
mapa

O projektu Liberec24

Liberec24 je kalendář kulturních akcí v Libereckém kraji. Máte-li dotaz nebo užitečnou informaci, obraťte se na nás.

 Jsme na Facebooku

Přidat akci

Dozvěděli jste se o nějaké zajímavé akci v Libereckém kraji, nebo ji dokonce pořádáte? Přidejte ji na náš portál a získejte tak víc návštěvníků.

Zasílání akcí na email

Váš e-mail nebude předán třetím stranám a nebude využíván k zasílaní nevyžádanych reklamních zpráv.

Zpracovávám...