Detail události

Pavlína a Zuzka Šmejcovy – Tvoříme si pro radost

Začátek: 29. listopad 2017 , konec: 14. leden 2018

VÝSTAVA OTEVŘENA V ROZŠÍŘENÉ OTEVÍRACÍ DOBĚ: Út a St 10 - 13 hodin, Čt a Pá 13 - 16 hodin! Kulturní a informační středisko zve na prodejní výstavu Pavlíny a Zuzky Šmejcových TVOŘÍME SI PRO RADOST, která se koná v Zámecké minigalerii lomnického zámku od 29.11.2017 do 14.1.2018. Prodejní výstava výtvorů z fimo hmoty, keramiky a dalších materiálů nejen s vánočními motivy, na které si ale dárek na Vánoce nebo jen tak pro potěšení určitě vyberete. Vstupné dobrovolné.


„Nehledaly jsme se, potkaly jsme se, vyvdaly jsme stejné jméno Šmejcovy...“ ... A tímto vás zveme na naši společnou prodejní výstavu, která se koná v Zámecké minigalerii lomnického zámku, od 29. 11. 2017 do 14. 1. 2018. Děkujeme, když přijdete. Prodejní výstava výtvorů z fimo hmoty, keramiky a dalších materiálů nejen s vánočními motivy, na které si ale dárek na Vánoce nebo jen tak pro potěšení určitě vyberete. Otevírací doba výstavy (s výjimkou státních svátků a školních prázdnin): Út a St 10 – 13 hodin, Čt a Pá 13 – 16 hodin nebo kdykoliv na objednání. Vstupné dobrovolné.


Kde

Zámek
Lomnice nad Popelkou

O projektu Liberec24

Liberec24 je kalendář kulturních akcí v Libereckém kraji. Máte-li dotaz nebo užitečnou informaci, obraťte se na nás.

 Jsme na Facebooku

Přidat akci

Dozvěděli jste se o nějaké zajímavé akci v Libereckém kraji, nebo ji dokonce pořádáte? Přidejte ji na náš portál a získejte tak víc návštěvníků.

Zasílání akcí na email

Váš e-mail nebude předán třetím stranám a nebude využíván k zasílaní nevyžádanych reklamních zpráv.

Zpracovávám...