Detail události

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ NA ZÁMKU V LOMNICI NAD POPELKOU

Začátek: 10. září 2017 18:00 , konec: 29. říjen 2017 20:00

Kurzovné: 1590 Kč/taneční pár. Rezervace a prodej abonentek v prodeji v Informačním středisku na Husově náměstí, tel.739 568 347, e-mail: info@kislomnice.cz. Celkem 6 lekcí + závěrečná s živou kapelou. Vždy neděle 18 - 20 hod. Začínáme 10.9.2017.


Pro koho je kurz určen? Pro všechny věkové kategorie, začátečníky i mírně pokročilé., ale i pro vás (pokročilý manželský vztah není překážkou), pro ty, kteří se chtějí zdokonalit ve svých dovednostech. Co se bude učit? Klasické společenské tance (zopakování a připomenutí zapomenutého + výuka nového) v šesti lekcích + závěrečný společný večer. Oblečení? Lehce společenské. Pánové - kalhoty, sako, košile, kravata či motýlek (vše může být i z minulého století). Dámy - v oblečení lahodícímu pánským očím: sukýnky, kalhoty, halenky, šatečky, kostýmky, střevíčky na podpatcích (vše může být i z minulého století, parfém je možný současný). Taneční mistr: Roman Konopásek, www.konopasek.info Občerstvení v příjemném prostředí lomnického zámku zajištěno.


Kde

Zámek
Lomnice nad Popelkou

O projektu Liberec24

Liberec24 je kalendář kulturních akcí v Libereckém kraji. Máte-li dotaz nebo užitečnou informaci, obraťte se na nás.

 Jsme na Facebooku

Přidat akci

Dozvěděli jste se o nějaké zajímavé akci v Libereckém kraji, nebo ji dokonce pořádáte? Přidejte ji na náš portál a získejte tak víc návštěvníků.

Zasílání akcí na email

Váš e-mail nebude předán třetím stranám a nebude využíván k zasílaní nevyžádanych reklamních zpráv.

Zpracovávám...