Detail události

Vlastivědné muzeum a galerie Česká Lípa - V rytmu dějin

Začátek: 27. červen 2018 09:00 , konec: 28. říjen 2018 17:00

Vlastivědné muzeum a galerie připravilo výstavu dokumentárních fotografií s názvem V rytmu dějin, která bude zahájena ve středu 27. 6. a potrvá do 28. 10. 2018.


Výstava je dalším příspěvkem ke stému výročí našeho státu. Návštěvník bude mít příležitost pohledem na dokumentární snímky hledět do zdánlivě zastaveného času, který kdysi utvářel rytmus dějin. Nebyly jen velké události, které hnaly čas vpřed zrychleným tempem. Kudy se bude návštěvník ubírat: Po ospalých náměstích před více než sto lety. K rušné parádě při svěcení praporu. Ke svěcení zvonů přivezených po válce místo rekvírovaných. Domyslet si klapot stavů v textilkách. Dívat se po socialistických vesničkách, jak je maloval Pavel Forman. Hledět na tváře školáků a učitelů nic netušících o budoucnosti. Také na chvíli zavítáme do zákopů první světové války či do zmatku na ulicích v srpnu 1968. A budou ještě jiná zastavení.


Kde

Vlastivědné muzeum a galerie
nám. Osvobození 297
Česká Lípa
mapa

O projektu Liberec24

Liberec24 je kalendář kulturních akcí v Libereckém kraji. Máte-li dotaz nebo užitečnou informaci, obraťte se na nás.

 Jsme na Facebooku

Přidat akci

Dozvěděli jste se o nějaké zajímavé akci v Libereckém kraji, nebo ji dokonce pořádáte? Přidejte ji na náš portál a získejte tak víc návštěvníků.

Zasílání akcí na email

Váš e-mail nebude předán třetím stranám a nebude využíván k zasílaní nevyžádanych reklamních zpráv.

Zpracovávám...