Detail události

Výstava fotografií Českolipsko z nebe

Začátek: 12. listopad 2018 12:30 , konec: 31. prosinec 2018 19:30

Regionální turistické informační centrum Česká Lípa ve spolupráci se Základní uměleckou školou v České Lípě srdečně zve veřejnost na výstavu velkoformátových fotografií nevšedních leteckých pohledů na region Českolipsko.


Autorem je pilot a fotograf Milan Paprčka, který se fotografování České i Slovenské republiky věnuje již deset let. Výstava volně navazuje na edici letošního stolního kalendáře, který vydalo infocentrum v České Lípě a jehož námětem je Česká Lípa z ptačí perspektivy. Výstavu můžete volně navštívit do konce tohoto roku v budově Základní umělecké školy každý všední den od 12.30 do 19.30 hodin a najdete ji v chodbě u tanečních sálů. Pokud vás pohledy z nebe zaujmou, můžete si v Regionálním turistickém informačním centru v České Lípě koupit stolní kalendář pro příští rok a užívat si každé dva týdny v roce nový pohled na naše město z ptačí perspektivy.


Kde

ZU
Arbesova
Česká Lípa
mapa

O projektu Liberec24

Liberec24 je kalendář kulturních akcí v Libereckém kraji. Máte-li dotaz nebo užitečnou informaci, obraťte se na nás.

 Jsme na Facebooku

Přidat akci

Dozvěděli jste se o nějaké zajímavé akci v Libereckém kraji, nebo ji dokonce pořádáte? Přidejte ji na náš portál a získejte tak víc návštěvníků.

Zasílání akcí na email

Váš e-mail nebude předán třetím stranám a nebude využíván k zasílaní nevyžádanych reklamních zpráv.

Zpracovávám...