Detail události

Výstava: Naďa Koutková

Začátek: 01. říjen 2018 , konec: 30. listopad 2018

Výstavu paní Nadi Koutkové v prostorách KODAPu můžete navštívit v pondělí – čtvrtek od 7:30 hod. do 16:00 hod. V pátek od 7:30 do 15:00 hod. Vstup zdarma.


Naďa Koutková se narodila v Pardubicích 22. ledna, tedy ve znamení vodnáře. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze. Její život se dá rozdělit na dvě části. Na tu obyčejnou, pragmatickou, kdy se jako žena zabývala každodenními rutinními záležitostmi jako je studium, rodina, děti a práce. Její snaha změnit dosavadní život ji před třemi roky dovedla k malířskému stojanu. Díky svojí profesi se seznámila s paní Irenou Ježkovou, dlouholetou žákyní akademického malíře Vladimíra Komárka, a ta se stala její mentorkou. A tak, jak je Nadě vlastní, s plným nasazením se chopila štětce a začala malovat.A díky stojanu, plátnu, štětcům a barvám si začala plnit sen, ve kterém budou věci tak, jak by chtěla, aby byly.


Kde

Kodap
1. máje 25
Liberec
mapa

O projektu Liberec24

Liberec24 je kalendář kulturních akcí v Libereckém kraji. Máte-li dotaz nebo užitečnou informaci, obraťte se na nás.

 Jsme na Facebooku

Přidat akci

Dozvěděli jste se o nějaké zajímavé akci v Libereckém kraji, nebo ji dokonce pořádáte? Přidejte ji na náš portál a získejte tak víc návštěvníků.

Zasílání akcí na email

Váš e-mail nebude předán třetím stranám a nebude využíván k zasílaní nevyžádanych reklamních zpráv.

Zpracovávám...