Detail události

Vzdělání a pomoc v libereckých lesích se Čmelákem 2018

Začátek: 01. září 2018 08:00 , konec: 31. prosinec 2018 18:00

Na podzim 2018 bude Čmelák - SPP z.s. opět sázet za pomoci škol sazenice původních jizerskohorských dřevin v Liberci. Kromě toho budou probíhat tradiční programy na lesní naučné stezce Harcov a do mateřských školek zavítá program o netopýrech.


Sázej stromy v Liberci! V rámci dopoledního programu zajistíme vaší třídě sazenice i potřebné nářadí. Vysvětlíme co, proč a jak budeme dělat a budeme společně s vámi sázet na lokalitě 10 minut chůze vzdálené od zastávky tramvaje Horní Hanychov. Podrobnosti v letáčku. Den v Novém pralese Vydáme se do Nového pralesa na Ještědském hřebeni. Čeká nás setkání s lidmi, kteří o něj pečují. Dozvíme se, jak vzniká prales, seznámíme se se zvířaty, která v něm žijí a naučíme se správně zasadit strom. Podrobnosti v letáčku. Lesní naučná stezka Harcov Program environmentální výchovy na lesní naučné stezce Harcov včetně návštěvy lesních školek pro pěstování jizerskohorských dřevin. Varianty pro mateřskou i základní školu. Podrobnosti v letáčku. Ze života netopýrů Vydáme se do tajuplného světa netopýrů a prožijeme rok v jejich kůži. Poznáme zvláštnosti jejich těla i způsobu jejich života. Podrobnosti v letáčku. Letáčky k jednotlivým akcím na http://cmelak.cz/ekovychova nebo emailu michal.repik@cmelak.cz Akce jsou podpořené Ekofondem Statutárního města Liberec a Nadací Ivana Dejmala pro ochranu přírody.


Kde

melák z.s
Švermova
Liberec
mapa

O projektu Liberec24

Liberec24 je kalendář kulturních akcí v Libereckém kraji. Máte-li dotaz nebo užitečnou informaci, obraťte se na nás.

 Jsme na Facebooku

Přidat akci

Dozvěděli jste se o nějaké zajímavé akci v Libereckém kraji, nebo ji dokonce pořádáte? Přidejte ji na náš portál a získejte tak víc návštěvníků.

Zasílání akcí na email

Váš e-mail nebude předán třetím stranám a nebude využíván k zasílaní nevyžádanych reklamních zpráv.

Zpracovávám...