Detail události

World Dance Championship WADF

Začátek: 04. listopad 2015 , konec: 08. listopad 2015

Mistrovství světa se zúčastní tanečníci z 20 zemí světa a to nejen z Evropy, ale také např.z Jihoafrické republiky. Výkony tanečníků bude hodnotit mezinárodní porota. Soutěžní dny budou doplněny doprovodným programem, Centrum Babylon tak bude pět dní žít tancem. Soutěžní klání i doprovodný program je přístupný široké veřejnosti.


Vyhlašovatelem soutěže je mezinárodní organizace WADF (www.worldartdance.com), organizátorem soutěže je ILMA z.s a Taneční a pohybová škola ILMA z Turnova pod vedením Mgr. Ilony Šulcové a Mariana Šulce. Záštitu nad celou soutěží převzal hejtman Libereckého kraje Mgr. Martin Půta. Organizátor: Taneční a pohybová škola ILMA se věnuje taneční přípravě v široké škále tanečních žánrů a má dlouholetou tradici pro region Turnovsko. Škola se věnuje disciplínám Street Dance – Hip Hop, Disco Dance, Break Dance, Electric Boogie, Disco Show, ale i tanečním žánrům R&B, břišní tance a podobně. Dále disciplínám Performing Arts - Show Dance, Belly Dance a v neposlední řadě i speciálním párovým tancům – Couple Dance, jako jsou disciplíny Swing Dance, Mixing Blues, Salsa, Merengue, Mambo a plesovým choreografiím. Všechny taneční žánry vyučují zkušení lektoři, kteří ve svém oboru dosáhli uznání nejen jako odborníci – mezinárodní porotci, ale též jako aktivní tanečníci, reprezentanti na mezinárodních soutěžích. Taneční škola se může pochlubit nejen tituly mistrů České Republiky, ale i mistrů světa v dětských i dospělých kategoriích. (www.ilma.cz)


Kde

Centrum Babylon
Nitranská 1
Liberec
mapa

O projektu Liberec24

Liberec24 je kalendář kulturních akcí v Libereckém kraji. Máte-li dotaz nebo užitečnou informaci, obraťte se na nás.

 Jsme na Facebooku

Přidat akci

Dozvěděli jste se o nějaké zajímavé akci v Libereckém kraji, nebo ji dokonce pořádáte? Přidejte ji na náš portál a získejte tak víc návštěvníků.

Zasílání akcí na email

Váš e-mail nebude předán třetím stranám a nebude využíván k zasílaní nevyžádanych reklamních zpráv.

Zpracovávám...