Detail události

Za pohádkou na Valdštejn

Začátek: 01. červen 2017 , konec: 31. srpen 2017

Zveme Vás na jedinečnou výstavu kostýmů ze studia Barrandov z pohádek točených na hradě Valdštejně a v jeho blízkém okolí. V rámci prohlídky se setkáte s kostýmy z pohádky Princ Bajaja, Kočičí princ, Princ a Večernice a seriálu Arabela.


Chcete vidět šaty princezny Slavěny z pohádky Princ Bajaja nebo šaty Večernice, prince Velena či samotného Mrakomora z pohádky Princ a Večernice? Navštivte hrad Valdštejn v Českém ráji. Na Valdštejně byla točena i jedna epizoda ze seriálu Arabela. V rámci prohlídky si prohlédnete i kostýmy královny z říše pohádek a jejích dcer Xénie a Arabely, Rumburakův plášť, kouzelný prsten či kostým čerta Blekoty, paní Blekotové, Rumburaka či čaroděje Viga. Poslední zastoupenou pohádkou je Kočičí princ, která se natáčela na nedaleké Hrubé Skále a z části i na Valdštejně. Z té budou k vidění šaty malých šlechtičen a „kočičího prince“ Radka. Výstava je doplněna informačními panely a interaktivními prvky a soutěží o rodinnou vstupenku do expozice Barrandov. Na tuto jedinečnou výstavu jste všichni srdečně zváni. Barrandov vystavuje v Českém ráji poprvé.


Kde

Hrad Valdštejn
Kadeřavec 18
Turnov
mapa

O projektu Liberec24

Liberec24 je kalendář kulturních akcí v Libereckém kraji. Máte-li dotaz nebo užitečnou informaci, obraťte se na nás.

 Jsme na Facebooku

Přidat akci

Dozvěděli jste se o nějaké zajímavé akci v Libereckém kraji, nebo ji dokonce pořádáte? Přidejte ji na náš portál a získejte tak víc návštěvníků.

Zasílání akcí na email

Váš e-mail nebude předán třetím stranám a nebude využíván k zasílaní nevyžádanych reklamních zpráv.

Zpracovávám...